Zobu balināšana Turcijā

zobu balināšana cena Türkiye 1
Autors Kevin

Vai vēlaties gaišāku, pievilcīgāku smaidu? Tāpēc, iespējams, labākais veids, kā to panākt, ir padarīt zobus baltākus Turcijā

LabakaKlinika.com informē par zobu balināšanu Turcijā un palīdz rezervēt operāciju ar kvalificēti ķirurgi . Šis saturs ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tas nav paredzēts, lai aizstātu veselības speciālista padomu.

Cik maksā zobu balināšana Turkiye?

Vidējā zobu balināšanas cena Turcijā Stambulā ir 250 eiro, minimālā cena ir 200 eiro un maksimālā cena ir 300 eiro.

Iejaukšanās Cena Turcija
Zobu balināšana €250

Kas ir zobu balināšana?

Vai vēlaties gaišāku, pievilcīgāku smaidu? Tāpēc, iespējams, labākais veids, kā to panākt, ir padarīt zobus baltākus Turcijā.

Lielākā daļa no mums vēlas skaistus, pērļu baltus zobus. Protams, lielākā daļa cilvēku paļaujas uz aptieku zobu balināšanas līdzekļiem, lai noņemtu dabisko dzeltenumu vai traipus no zobiem. Diemžēl šie produkti reti ir efektīvi. Turpretī profesionāla zobu balināšana Turcijā praktiski garantē, ka jūsu zobi kļūs baltāki.

Vai profesionāla zobu balināšana atbilstu jūsu vajadzībām? Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par procedūru un iespējamiem riskiem.

Kam ir paredzēta zobu balināšana Turcijā?

Mūsu zobi nav perfekti balti, neskatoties uz to, ko vēsta balinošās zobu pastas reklāmas. Zināma zobu dzeltēšana ir dabiska. Tomēr dažiem cilvēkiem var būt ievērojama dzeltenība. Jūsu zobi faktiski var kļūt iekrāsoti ēšanas vai dzeršanas dēļ.

Dažos gadījumos zobi var būt dabiski tumši dzelteni. Jūsu ģenētikai un vecumam arī ir nozīme jūsu zobu skaistumā.

Šeit ir daži faktori, kas var izraisīt nopietnu zobu krāsas maiņu:

  • Slikta zobu higiēna (neregulāra zobu tīrīšana)
  • Pastāvīgi dzerot dzērienus, piemēram, kafiju, tēju un sarkanvīnu, kas var notraipīt zobus. Daži augļi, piemēram, āboli, var arī notraipīt zobus.
  • Smēķētā tabaka
  • Dažas zāles
  • Nervu bojājumi saknēs

Laba mutes higiēna var novērst zobu krāsas maiņu. Bet, ja jūsu zobi jau ir mainījuši krāsu, jūs varat uzlabot to izskatu, tos profesionāli balinot. Šī ir vienkārša procedūra, ko veic zobārsts, kas balina jūsu zobu augšdaļas, lai tie izskatītos baltāki.

Profesionāla zobu balināšana nav piemērota ikvienam. Piemēram, ja zobs ir bojāts ar nervu un maina krāsu, balināšanas procedūra var nebūt noderīga. Turklāt, ja jūs balināt zobus un turpināt smēķēt, pozitīvā ietekme nebūs ilgstoša.

Vairumā gadījumu zobu balināšana Turcijā , Stambulā, ko veic zināms un atzīts zobārsts, var palīdzēt atgūt pērļu balto smaidu, par kādu vienmēr esat sapņojis. Ar šo procedūru jūs varat arī atbrīvoties no nevienmērīgām zobu krāsām, kas sabojā smaidu.

Kāda ir atšķirība starp profesionālo balināšanu un mājas balināšanu?

Ja vietējā veikalā varat iegādāties neskaitāmus zobu balināšanas produktus, kāpēc maksāt zobārstam, lai tas to izdarītu? Jautājums ir diezgan pamatots. Galvenais iemesls ir tas, ka profesionāla zobu balināšana ārvalstīs, īpaši Turcijā, ir ievērojami efektīvāka.

Zobu balināšanas procedūra būtībā ir balināšanas procedūra. Lielveikalos nopērkamie zobu balināšanas līdzekļi satur ūdeņraža peroksīdu – balināšanas līdzekli, kas palīdz noņemt traipus uz zobiem.

Ūdeņraža peroksīds, kā jūs, iespējams, jau zināt, ir ļoti kodīga skābe. Tas var sabojāt emalju un smaganas, ja to lieto lielā koncentrācijā.

Tāpēc bezrecepšu zobu balināšanas produkti satur ļoti zemu ūdeņraža peroksīda koncentrāciju. Šie produkti nekaitēs jūsu smaganām, bet arī neveicinās zobu dzeltēšanas novēršanu.

Zobārstiem ir atļauts izmantot lielāku balināšanas līdzekļu koncentrāciju, lai zobi izskatītos daudz baltāki. Zobārsti izmanto arī īpašus aizsargus, lai procedūras laikā aizsargātu smaganas.

Taču mūsdienu balināšanas procedūrās šķidros balinātājus neizmanto vispār. Mūsdienās zobārsti tā vietā izmanto lāzerbalināšanas procesu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka zobu implantus nav iespējams balināt.

Lāzera balināšanas process ietver lāzera veida izmantošanu, lai noņemtu traipus no zobiem pēc balināšanas līdzekļa lietošanas. Šī procedūra ir mazāk invazīva un efektīvāka. Zobu balināšanu ar lāzeru nevar veikt mājās.

To var veikt tikai profesionāls zobārsts. Jo īpaši mūsu partneris Turcijā specializējas zobu aprūpē un veic ievērojamu darbu ar pacientiem.

Rezumējot, profesionālā zobu balināšana, salīdzinot ar balināšanu mājās, ir drošāka un acīmredzami efektīvāka. Procedūra arī neaizņem daudz laika. Jūs varat balināt zobus tikai vienā zobārsta apmeklējumā.

Zobu balināšana Stambulā

Šeit ir norādīti profesionālās zobu balināšanas procedūras pamatsoļi Stambulā, Turcijā.

Blanchiment des dents - Comment fait-on le blanchiment chez le dentiste

Pārbaude un skrīnings

Pirms procedūras veikšanas zobārsts pārbaudīs Jūsu zobus un smaganas. Ja jums ir smaganu slimības vai dobumi, zobārsts ieteiks procedūru atlikt līdz nopietnu problēmu novēršanai.

Zobārsts arī pārbaudīs, vai esat piemērots procedūrai. Zobu balināšana ar lāzeru nav ieteicama grūtniecēm. Šo procedūru parasti neveic arī pusaudžiem. Ja esat jaunāks par 18 gadiem, zobārsts var ieteikt jums pagaidīt, līdz esat nedaudz vecāks, lai veiktu procedūru.

Lai veiktu balināšanas procedūru, jums ir jābūt arī pietiekami daudz pakļautai zobu emaljai. Ja smaganu līnija ir nelīdzena, zobi var nebalināt vienmērīgi, kas var izraisīt dīvainu smaidu. Turklāt, ja jūsu smaganas ir atkāpušās, atklājot zobu saknes, zobārsts var neieteikt balināšanu. Zobu saknes nereaģē uz balināšanu, tāpēc tiks balinātas tikai noteiktas zobu daļas.

Nekrītiet panikā, ja neatbilstat profesionālai zobu balināšanai. Ir arī citas alternatīvas, kuras varat apsvērt, piemēram , zobu finieri Turcijā un armatūra. Finieris ir plāns porcelāna apvalks, ko var piestiprināt pie zobiem, lai mainītu to krāsu un formu. Lumineeri ir kā šķautnes, bet daudz plānāki. Lumineeri ir piemēroti, ja jūsu zobi ir īpaši jutīgi.

Reti cilvēki nevar gūt labumu no šīs procedūras. Ja vien neesat stāvoklī vai jauna, jums tas jādara. Kad esat atbilstošs, turku zobārsts veic nākamo soli, kā aprakstīts tālāk.

Iepriekš apstrādājiet zobus

Pirms lāzerbalināšanas sākšanas zobārsts iztīrīs jūsu zobus. Parasti par šo procedūru rūpējas zobu higiēnists. Higiēnists noņem zobakmeni un zobakmens, ja tāds paliek, lai pilnībā sagatavotu emalju profesionālajai zobu balināšanas procedūrai.

Onur Ozel zobārstniecības klīnika Antālijā

Zobu higiēnists arī pārbauda, vai visi jūsu dobumi ir pareizi aizpildīti. Emalju nedrīkst sabojāt tiktāl, ka tā ļauj balinātājam iekļūt zobos. Šajā gadījumā balināšanas šķīdums sabojās jutīgos audus un nervus.

Gatavošanās intervencei

Profesionālā zobu balināšanas procedūra nav sāpīga. Jums nav nepieciešama vietējā anestēzija, kā tas ir zobu ekstrakcijas gadījumā. Tomēr dažiem pacientiem lāzera balināšanas process var izraisīt zobu jutīgumu vai, iespējams, nelielu iekaisumu.

Tāpēc daži zobārsti pirms procedūras sākuma izraksta nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus (NPL). Pirms NPL lietošanas pastāstiet zobārstam, ja lietojat citas recepšu vai bezrecepšu zāles. Informējiet zobārstu arī par jebkādām alerģijām vai jutīgumu.

Balināšanas process

Kad visas iepriekš minētās darbības ir pabeigtas, varat sākt zobu balināšanas procesu. Process ir diezgan ātrs. Jums tiks lūgts apgulties zobārsta krēslā. Zobārsts izmantos mutes aizsargu, lai mute būtu atvērta un zobi būtu atklāti.

Pirms procesa sākuma zobārsts uzliks jūsu smaganām aizsargbarjeru. Tas neļaus lāzeram vai balinātājam pieskarties smaganām.

Pēc tam zobārsts uz zobu priekšējās virsmas emaljas uzklāj balināšanas šķīdumu želejas veidā. Šo darbību parasti veic, izmantojot šļirci. Balinošais līdzeklis paliek uz zobiem.

Tad zobārsts izmanto lāzeru. Lāzera gaisma aktivizē balinātāju un var izraisīt tā putošanu. Lāzers liek balinātājam atbrīvot skābekļa jonus, kas no emaljas noņem traipus. Lāzeru var atstāt ieslēgtu līdz 15 minūtēm, lai ķīmiskais process iedarbotos.

Zobārsts izslēdz lāzeru un pēc tam var atstāt balināšanas līdzekli uz zobiem vēl dažas minūtes. Pēdējais solis ir balinātāja noņemšana. Zobārsti parasti izmanto nelielu vakuumu, lai ātri un efektīvi noņemtu iekrāsoto balinātāju, nesabojājot zobus vai smaganas.

Pēc tam jums tiks lūgts izskalot muti. Kad zobārsts noņem smaganu aizsargu, procedūra ir pabeigta.

Kopumā procedūra parasti ilgst no vienas līdz divām stundām. Tātad tas ir ātri un jums nebūs ilgi jāgaida.

HD zobārstniecības klīnika Mosonmagyarovar

Pēc ārstēšanas

Zobārsts pirms došanās ceļā pēdējo reizi pārbaudīs jūsu zobus. Pēc balināšanas procedūras var rasties paaugstināts zobu jutīgums. Viegla vai mērena jutība ir normāla parādība. Bet daži pacienti var ziņot par augstu jutības līmeni. Zobārsts izrakstīs zāles, ja jutības līmenis ir augsts.

Šajā brīdī jūsu smaganām vajadzētu justies normāli. Ja jūtat sāpes vai novērojat smaganu baltumu, nekavējoties informējiet zobārstu.

Komplikācijas, kas saistītas ar profesionālu zobu balināšanu, ir ļoti reti. Ja viss noritēs labi, jūs būsiet gatavs atgriezties ceļā. Zobārsts pastāstīs, kā ēst un aizsargāt zobus pēc procedūras. Katram gadījumam varat arī norunāt tikšanos, taču tas nav obligāti nepieciešams.

Poliklīnika Excellence Mahdia

Riski un komplikācijas

Profesionālā zobu balināšanas procedūra ir zināma kā lielākoties bezriska process. Īslaicīgas blakusparādības, galvenokārt jutīgums, ir bieži, savukārt ilgstošas vai pastāvīgas komplikācijas ir reti. Jums jāzina šādas procedūras blakusparādības:

Paaugstināta jutība

Lielākā daļa pacientu, kuriem tiek veikta profesionāla zobu balināšana, pēc tam sūdzas par paaugstinātu jutību. Tas parasti nozīmē, ka jūsu zobi ir jutīgi pret karstiem vai aukstiem dzērieniem. Tomēr šim efektam vajadzētu izzust dažas dienas pēc procedūras.

Dažiem pacientiem var būt ļoti augsts zobu jutīguma līmenis. Piemēram, dzerot karstu vai aukstu dzērienu, jūs varat sajust nelielu triecienu. Šo efektu var ārstēt ar medikamentiem, un tam vajadzētu izzust dažu dienu laikā.

Ja jūs bieži balināt zobus, pēc zobu balināšanas procedūras var rasties paaugstināts zobu jutīgums. Pastāstiet zobārstam, ja nesen esat lietojis balināšanas līdzekli zobiem, lai tie izskatītos baltāki. Ja jums jau ir jutīgi zobi, procedūra var pasliktināt situāciju. Tāpēc apspriediet šo komplikāciju ar zobārstu, ja jums ir jutīgu zobu risks.

Smaganu kairinājums

Ja balinošais līdzeklis un lāzers iekļūst smaganās, var rasties smaganu kairinājums. Tam nevajadzētu notikt, ja smaganu aizsargs ir pareizi novietots. Dažas smaganu kairinājuma problēmas izzudīs pašas. Citos gadījumos zobu ķirurgs Turcijā var izrakstīt jums zāles.

Smaganu iekaisums

Lai gan tas nav izplatīts, procedūras rezultātā var rasties smaganu iekaisums vai pietūkums. Tāpēc zobārsti pirms procedūras sākuma izraksta pretiekaisuma zāles.

Nervu bojājumi

Retos gadījumos lāzera lietošana var izraisīt zobu nervu bojājumus. Jūs varat to izjust kā zobu jutīgumu, kas nekad neizzūd. Daži augstas temperatūras lāzeri var palielināt nervu bojājumu risku. Šī komplikācija ir reta, taču pirms procedūras varat to apspriest ar zobārstu.

Novērtēšana GRATUITE !

Pēc pieprasījuma un
bez jebkādām saistībām no jūsu puses.

Konsultācijas 100% bez maksas. Mēs analizējam jūsu situāciju, vajadzības un vēlmes. Un mēs aprēķinām nepieciešamo budžetu: lidojums + viesnīca + taksometrs + ārstēšana.

Visu laiku saglabājat pilnīgu kontroli pār procesu. Pilnīgs miers.

Par autoru

Kevin

Es esmu Kevins, vietnes dibinātājs. Mans personīgais ceļojums ir licis man saprast, cik svarīgi ir būt labi informētam pirms kosmētiskās, zobārstniecības, matu vai reproduktīvās medicīnas procedūras. Šodien vēlos palīdzēt tiem, kuri apsver iespēju doties medicīniskajā ceļojumā, piedāvājot informāciju par procedūrām, to izmaksām, sagatavošanu un pēcoperācijas uzraudzību. Lai gan mani raksti ir rakstīti ar vislielāko rūpību, tie nekādā gadījumā neaizstāj veselības speciālista personalizētos padomus. Aicinu jūs atklāt manu stāstu, lai labāk izprastu manu pieeju.


‍👩‍⚕ BEZMAKSAS QUOTE ➡️